"Profesyonellik, Ayrıntı ve Detaylarda Gizlidir" anlayışı ile "Kreatif ve Marjinal" bakış açısı sayesinde modern internet teknolojilerini etkili ve ilgi çekici tasarımlarla birleştirerek firma, kurum ve kuruluşlar için ileriye yönelik kalıcı, etkili, profesyonel ve kurumsal interaktif hizmetler sunmaktayız.
Kurumsal

Yazılım ve web tasarım alanlarında profesyonel ve kurumsal olarak faaliyet göstermekte olan firmamız, firma kurum ve kuruluşların yazılım ihtiyaçlarını etkili, göz alıcı ve akılda kalıcı projelerle hayata geçirerek, başarılarıyla adından övgüyle söz ettirmektedir.

Kuruluşumuz firma,kurum ve kuruluşların nasıl etkili,ilgi çekici ve profesyonelce yapabilecekleri hususunda her zaman yanlarında olarak tüm tanıtım ihtiyaçlarında sayısız çözümler sunmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli çözümler ve öneriler sunar, müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eden bir hizmet anlayışı ile hizmet verir

Profesyonel Yaklaşım

Bizim için öncelikli olan sizi değil, hedef kitlenizi etkilemek.

Siz işinize önem veriyorsanız ve internet ortamında kalıcı olmak istiyorsanız , sizin için buradayız.

Artık devrimiz internet devri oldu. Bütün saygın firmaların internet siteleri var. Hatta bu firmalar önemli ürün veya kampanyaları için internet siteleri yaptırıyorlar. Böylelikle o ürün veya kampanyaya gösterilen ilgi artıyor. Firmaya da ekstra prestij ve tanınma sağlıyor. Bu pazarı es geçen firmalar ise interneti kullanan firmaların gerisinde kalıyor. İnternet sitesi olmayan büyük şirket biliyor musunuz?

Saygın bir firma olmak istiyorsanız ve bu yolda gidiyorsanız , internet siteniz olmak zorunda! Çünkü tüm müşterilerinize yüz yüze veya telefonla bilgi veremezsiniz. Bir ürününüz hakkında bilgi almak isteyen müşteriyle konuşmak hem zamanınızı kaybettirir, hem de tüm bilgileri aktarmanızı sağlayamaz.

İnternet sitesi olmayan firmalar iste bu saygınlık ve tanınmayı başka yollarda arıyorlar. Broşür dağıtarak ya da ilan yayınlayarak aynı sonucu alınabileceği sanılıyor. Fakat Broşür veya ilan sadece anlık iz bırakır. İnternet sitesi ise sürekli yayında kalarak müşterilere 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Her müşteri bilgileri istediği an istediği yerden ulaşabilmektedir.

Heretical Yazılım olarak, alanında profesyonel ve kurumsal olarak firma, kurum ve kuruluşlara, Web Tasarımı, Web Yazılım & Programlama, Emlak Siteleri, E-Ticaret Siteleri ve İnternet Reklamcılığı hususlarında çeşitli çözümler sunarak devamlı surette hizmet vermekteyiz.