"Profesyonellik, Ayrıntı ve Detaylarda Gizlidir" anlayışı ile "Kreatif ve Marjinal" bakış açısı sayesinde modern internet teknolojilerini etkili ve ilgi çekici tasarımlarla birleştirerek firma, kurum ve kuruluşlar için ileriye yönelik kalıcı, etkili, profesyonel ve kurumsal interaktif hizmetler sunmaktayız.
Web Sitesi Talep Formu
Emlak Sitesi

Yazılımsal olarak alt yapısın geniş tuttuğumuz emlak sitesinin bazı özellikleri aşağıda belirtilmiştir.

+ Üyelik Sistemi
Üye olan herkese kendine ait bir "bana özel" paneli olacaktır. Bu panelden ilanlarını ekleyebilecek,düzenleyebilcek vs. işlemleri yönetim ile mesajlaşma imkanına sahip olacaktır. Üyenin eklediği ilanlar sistem sahibi "emlakçı" tarafından onaylandıktan sonra Sitede yayınlanmaya başlayacaktır.

+ Dinamik Flitreleme Sistemi
Bu özellik ile ilan katagorilerinize göre müşterilerinize sistemi kullanım kolaylığı sağlayacaksınız. Böylece sitenize giren müşteriler, aradıkalrı ilana kolayca ulaşabilecektir. Bu flitreleme sistemi bu emlak projesinin en belirgin özelliklerinden biridir.

+ Hızlı Fotoğraf Yükleme
Dijital makinalarla çekilen yüksek çözünürlüklü fotoğraflarınızı hızlı ve pratik bir şekilde yüklemenize olanak sağlar. Bu modül sadece bilindik emlak sitelerinde mevcuttur.

+ Talep Gönderme Modülü
Bu modül ile müşterileriniz sitenizde aradıkları ilanı bulamadıklarında, size aradıkları ilan özelliklerini barındıran talep formu gönderebilecektir. Bu sizin müşterilerle iletişimizini güçlendirecektir.

+ Mesajaşma Modülü
Bu mödül ile sisteme kayıtlı üyeler ile kayıtlı olmayan kullanıcılar size mesaj gönderebilecektir.

+ Canlı destek madülü
Kullanıcıların sizinle anında iletişime geçebilmek için hazırlanmış bir sistemdir. Müşterilerinizle facebook tarzında yazışma imkanı sunmaktadır.

+ Sınırsız ilan ekleme
Her türlü konut arsa bina işyeri ilanlarınızı zorluk çekmeden , sınırlama olmadan kolayca ilanlarınızı ekleyeceksiniz.

+ Site Yönetim Modülü
Bu mödülden site etiketlerini, başlığını,logosunu, sayfa bilgilerini(iletişim vs.) güncelleye bilmektedir.

+ Yönetici Modülü
Bu mödül ile sistede değişiklik yapmak için admin şifrelerinizi bir başkasına vermektense, yetkilerini belirleyerek kendi admininizi oluşturup sisteme tanıtabilirsiniz Böylece eklemiş olduğunuz yöneticiye verdiğiniz sınırlamalar dahilinde işlem gerçekleştirebilecektir.

+ Üye Yönetim Modülü
Bu modül ile sisteme kayıt olan üyelerin üyeliklerini aktif veya pasif etme , üyelerin ekledediği ilanları inceleyip onay verme veya silme gibi işlemler gerçekleştirebilmektedir.

+ İstatistik Modülü
Bu modülden sitenizdeki ilan hareketlerini,üye istatistiklerini rahatça görebilirsiniz.

Bu modüller haricinde istediğiniz farklı özelliklerde varsa siteme ekliyoruz. Şuanda demo modülü olduğundan bazı özellikler kısıtlanmıştır.

Emlak sitesinin domosuna aşağıdaki butonlar yardımıyla bakabilirsiniz. Yönetim panelini incelemek için bizimle irtibata geçin... Şimdi iletişime geçin!

emlak site demosu